Diodes Inc. BZX84C4V7W-7-F
Zener Diode, 4.7V, 0.2W, Sot-323 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. BZX84C4V7W-7-F
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
HQonline
Datasheet4ページ17年前
Diodes Inc SCT
iiiC
DigiKey
Mouser
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.49%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2003-02-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Diodes Inc.BZX84C3V9W-7-F
Zener Diode, 3.9V, 0.2W, Sot-323 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. BZX84C3V9W-7-F
Diodes Inc.BZX84C4V3W-7-F
Diode Zener Single 4.3V 7% 200mW 3-Pin SOT-323 T/R
Diodes Inc.MMBZ5230BW-7-F
Zener Diode, 4.7V, 0.2W, Sot-323 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. MMBZ5230BW-7-F
説明
Zener Diode Single 4.7V 6.38% 80Ohm 200mW 3-Pin SOT-323 T/R
Zener Diode, 4.7V V(Z), 6.38%, 0.2W, Silicon, Unidirectional