Diodes Inc. BZX84C3V9W-7-F
Zener Diode, 3.9V, 0.2W, Sot-323 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. BZX84C3V9W-7-F
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
HQonline
Datasheet4ページ17年前
Diodes Inc SCT
DigiKey
Mouser
在庫履歴
3か月間の傾向:
-25.51%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2003-02-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Diodes Inc.BZX84C4V7W-7-F
Zener Diode, 4.7V, 0.2W, Sot-323 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. BZX84C4V7W-7-F
Diodes Inc.MMBZ5228BW-7-F
Diode Zener Single 3.9V 5% 200mW 3-Pin SOT-323 T/R
Diodes Inc.BZX84C3V6W-7-F
Zener Diode, 3.6V, 0.2W, Sot-323 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. BZX84C3V6W-7-F
説明
Zener Diode Single 3.9V 5.13% 90Ohm 200mW 3-Pin SOT-323 T/R
Zener Diode, 3.9V V(Z), 5.13%, 0.2W, Silicon, Unidirectional