Diodes Inc. BAS70DW-05-7-F
BAS70DW Series 70 V 70 mA Surface Mount Schottky Barrier Diode - SOT-363-6
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ3年前
HQonline
Future Electronics
Diodes Inc SCT
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
-96.33%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
25,234
Authorized Distributors
6
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
SOT-363
SOT-363
Forward Voltage
410 mV
1 V
Reverse Voltage (DC)
Forward Current
70 mA
Max Reverse Leakage Current
100 nA
Reverse Recovery Time
5 ns
5 ns
Capacitance
2 pF
2 pF