Infineon CY62256NLL-70ZRXI
CY62256N Series 256 kb (32 K x 8) 5 V 70 ns Static RAM - TSOP I-28
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet18ページ6年前
SHENGYU ELECTRONICS
Future Electronics
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
代替部品
Price @ 1000
Stock
66,945
Authorized Distributors
3
Case/Package
TSSOP
Number of Pins
28
Memory Type
RAM, SDR, SRAM - Asynchronous
Density
256 kb
Address Bus Width
15 b
Access Time
70 ns
70 ns
Frequency
70 GHz
Interface
Parallel
Parallel
Min Supply Voltage
4.5 V
4.5 V
4.5 V
Max Supply Voltage
5.5 V
5.5 V
5.5 V