Infineon CY37064P84-154JI
CPLD Ultra37000 Family 2K Gates 64 Macro Cells 154MHz 5V 84-Pin PLCC
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet64ページ22年前
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
8,333
Authorized Distributors
0
Case/Package
PLCC
PLCC
Number of Pins
84
Propagation Delay
7.5 ns
7.5 ns
Number of Macrocells
64
Number of Logic Blocks (LABs)
4
Number of I/Os
69
Memory Type
EEPROM
EEPROM
Max Frequency
105 MHz
105 MHz
Min Supply Voltage
4.5 V
4.5 V
Max Supply Voltage
5.5 V
5.5 V