CTS Components CB3LV-3I-7M372800
Oscillator Xo 7.3728MHZ ±50PPM 30PF Hcmos/ttl 55% 3.3V 4-PIN SMD T/r
IHS
Datasheet6ページ4年前
Future Electronics
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-3.41%
代替部品
Price @ 1000
Stock
44,413
Authorized Distributors
5
Frequency
7.3728 MHz
7.3728 MHz
7.3728 MHz
Frequency Tolerance
0.005 %
0.005 %
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
50 ppm
Load Capacitance
30 pF
50 pF
50 pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
Mount
Surface Mount
Surface Mount
サプライチェーン
Country of OriginMainland China, South Korea, Taiwan
Introduction Date2019-12-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
説明
Standard Clock Oscillators 7.3728MHz 3.3V -40C +85C 50ppm
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 7.3728MHz Nom
3.3V ¡À50ppm 7.3728MHz SMD 7mm*5mm*1.8mm
XTAL OSC XO 7.3728MHZ HCMOS TTL