Coilcraft SLC7649S-700KLC
General Purpose Inductor, 0.07uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2927
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ3年前
element14 APAC
在庫履歴
3か月間の傾向:
-99.69%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
EE Concierge
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-12-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
関連部品
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.068uH 10% 50MHz 15Q-Factor Ferrite 0.3A 0.2Ohm DCR 0805 T/R
Inductor, ferrite,68Nh,10+% Tol,10-% Tol,0603-Case |Bourns, Inc. CS160808-68NK
Ind Chip Shielded Multi-Layer 68nH 10% 50MHz 15Q-Factor Ferrite 50mA 0603 T/R
Inductor RF Wirewound 0.068uH 10% 100MHz 60Q-Factor Ceramic 0.6A 0.2Ohm DCR 1008 T/R
Inductor RF Chip Wirewound 64nH 10% 100MHz 60Q-Factor 290mA 180mOhm DCR 1206 Embossed T/R
TAIYO YUDENHK212568NK-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 68nH 10% 100MHz 18Q-Factor Ceramic 300mA 0805 Embossed T/R
説明
Power inductor, shielded, 10% tol, SMT, RoHS
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead WRAPAROUND Fixed Inductor 85C 750MHz 178.5mOhm 70nH
INDUCTOR, PWR, 70NH, 39A, 10%,750MHZ
INDUCTOR, 70NH, 39A, 10%, PWR, 750MHZ; Inductance: 70nH; RMS Current (Irms): 39A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 65A; Product Range: -; Power Inductor Case: 7.62mm x 7.49mm x 4.96mm; DC Resistance