Carling Technologies LT-1561-601-012
Bat-Handle Toggle Switch SPDT On-Off-On (maintained) 15A/125Vac 10A/250Vac 15A/28Vdc
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet2ページ13年前
Electro Sonic
Master Electronics
Sager Electronics
_legacy Avnet
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.06%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Carling TechnologiesLT-1511-115-012
Switch; Toggle; SPST; ON-NONE-OFF; Illum Actuator; RED-CLEAR-CLEAR; 12V; 15A; 125VAC; QC
Carling TechnologiesLT-1511-610-012
Switch; Toggle; SPST; ON-NONE-OFF; Illum Actuator; RED-N/A-NONE; 12V; 15A; 125VAC; QC
Switch; Toggle; SPST; ON-NONE-OFF; Illum Actuator; BLUE-NA-NONE; 12V; 15A; 125VAC; QC
Switch Toggle (ON) OFF (ON) SPDT Lighted Lever Quick Conn 15A 250VAC 28VDC 559.27VA Panel Mount with Threads
Switch Toggle ON None ON SPDT Lighted Lever Quick Conn 15A 250VAC 28VDC 559.27VA Panel Mount with Threads
説明
Switch Toggle ON OFF ON SPDT Lighted Toggle Quick Conn 15A 250VAC 28VDC 559.27VA Panel Mount with Threads
Toggle Switch,SPDT,10A @ 250V,QuikConnct
Toggle Switch, SPDT, On-off-on, Latched, 15A, 28VDC, Quick Connect Terminal, Toggle Bat Actuator, Panel Mount
SWITCH, TOGGLE, SPDT, ON-OFF-ON, 15A, 250VAC 28VDC, SOLDER LUG TERMINAL SATIN CHROME ACTUATOR WITH RED LIGHTING POSITION 1, 2, & 3