Carling Technologies LT-1511-710-012
Switch; Toggle; SPST; ON-NONE-OFF; Illum Actuator; RED-N/A-NONE; 12V; 15A; 125VAC; QC
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Carling
Datasheet2ページ13年前
Electro Sonic
Master Electronics
Sager Electronics
_legacy Avnet
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.01%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Carling TechnologiesLT-1511-610-012
Carling TechnologiesLT-1511-115-012
Switch; Toggle; SPST; ON-NONE-OFF; Illum Actuator; RED-CLEAR-CLEAR; 12V; 15A; 125VAC; QC
Switch Toggle ON None OFF SPST Paddle Quick Conn 15A 250VAC 28VDC 559.27VA Panel Mount with Threads
説明
Toggle Switch, SPST, On-off, Latched, Quick Connect Terminal, Toggle Bat Actuator, Panel Mount
Switch Toggle ON None OFF SPST Lighted Toggle Quick Conn 15A 250VAC 28VDC 559.27VA Panel Mount with Threads
SWITCH, TOGGLE, SPST, ON-OFF, 15A, 250VAC 28VDC, BLACK MOLDED ACTUATOR WITH RED LIGHTING POSITION 1, NONE POSITION 3