Bourns SRU6011-100Y
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 30% 100KHz 12Q-Factor Ferrite 1.1A 0.22Ohm DCR T/R
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ7年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-03-23
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
LTB Date2024-02-19
LTD Date2024-08-18
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 30% 100KHz 12Q-Factor Ferrite 1.25A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 30% 100KHz 14Q-Factor Ferrite 1.4A 165mOhm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 30% 100KHz 11.26Q-Factor Ferrite 1.19A 0.11Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 30% 1MHz Metal Alloy 0.68A 0.689Ohm DCR 1008 T/R
説明
General Purpose Inductor, 10uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2625
IND SHIELDED WIREWOUND 10UH 30% FERRITE
FIXED IND 10UH 1.1A 220 MOHM SMD
Ind6.5X6.2X1.1Mm,10Uh30%1.1A, shdsmd |Bourns SRU6011-100Y
POWER INDUCTOR SMD SHIELDED 10UH
10uH ±30% 720mA Power Inductors ROHS