Bourns SRU5028A-3R3Y
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 2.8A 32mOhm DCR Automotive T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ6年前
Master Electronics
Newark
Electro Sonic
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-08-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
関連部品
General Purpose Inductor, 3.3uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2424
TAIYO YUDENNRS5040T3R3NMGJ
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 3.3A 0.0351Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNRS5040T3R3NMGJV
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 3.3A 0.0351Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 3.3A 31.2mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 8Q-Factor Ferrite 3.2A 0.027Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 3.5A 0.0228Ohm DCR 2828 Automotive T/R
説明
General Purpose Inductor, 3.3uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2020
Ind5.2X5.2X2.8Mm,3.3Uh30%2.8A, shdsmd /Tape & Reel - 7" Reel |Bourns, Inc. SRU5028A-3R3Y
FIXED IND 3.3UH 2.8A 32 MOHM SMD
Fixed Inductors 3.3uH 30% SMD 5028 AEC-Q200
3.3uH ±30% 2.1A Power Inductors ROHS
INDUCTOR, 3.3UH, 2.1A, 30%, POWER; Inductance: 3.3µH; RMS Current (Irms): 2.8A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 2.1A; Product Range: SRU5028A Series; Power Inductor Case: 5.2mm x 5.2mm x 2.8mm; DC R