TDK SLF7055T-3R3N3R3-3PF
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 3.3A 31.2mOhm DCR Blister T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet4ページ6年前
Farnell
Newark
_legacy Avnet
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.22%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
Introduction Date2007-09-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 9.8Q-Factor Ferrite 3.5A 0.02Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 3.4A 27.95mOhm DCR 2424 Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 3.5A 0.0228Ohm DCR 2828 Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 3.5A 24.7mOhm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 3.4A 0.0312Ohm DCR 2424 Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 3.5A 0.0247Ohm DCR 2424 Automotive T/R
説明
General Purpose Inductor, 3.3uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2828
INDUCTOR, 3.3UH, 4.3A, 30%, SMD; Product Range:TDK - SLF Series; Inductance:3.3µ
Power Inductors 3.3µH ±30% IND_7X7MM_SM 5.50mm 7.00 x 7.00mm 24mΩ 3.3A
INDUCTOR, 3.3UH, 4.3A, 30%, SMD; Inductance: 3.3µH; RMS Current (Irms): 3.3A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 4.3A; Product Range: SLF Se; Available until stocks are exhausted Alternative available