Bourns SRR0908-470ML
Ind Power Shielded Wirewound 47uH 20% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 1.4A T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ7年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
Introduction Date1998-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 15% 1KHz 22Q-Factor Ferrite 1.6A 0.13Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 15% 1KHz 35Q-Factor Ferrite 1A 0.19Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 1KHz Ferrite 1.5A 0.12Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 1KHz Ferrite 1.5A 120mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 1.6A 0.15Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 47uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5039
説明
General Purpose Inductor, 47uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3937
FIXED IND 47UH 1.4A 150 MOHM SMD
1KHz 4MHz 2.3A 1.4A 40@2.52MHz 47¦ÌH 150m¦¸ ¡À20% SMD 10mm*9.5mm*7.8mm
1.4A 47uH ±20% 2.3A SMD-8P,10x9.5mm Power Inductors ROHS
Ind10X12.5X7.5Mm,47Uh20%1.4A, shdsmd /Tape & Reel - 13" Reel Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRR0908-470ML