TDK SLF10145T-470M1R4-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 1KHz Ferrite 1.5A 120mOhm DCR Blister T/R
データシート & ドキュメント
TDK
Datasheet5ページ6年前
Farnell
Newark
TME
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-85.01%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
Introduction Date2004-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 15% 1KHz 22Q-Factor Ferrite 1.6A 0.13Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 1KHz Ferrite 2.5A 74.2mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 1.8A 0.12Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 1.7A 0.12Ohm DCR 4141 Automotive T/R
TAIYO YUDENNR10050T470M
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 1.8A 0.1196Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS10145T470MNA
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz 1.8A 0.12Ohm DCR T/R
説明
General Purpose Inductor, 47uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4040
POWER LINE IND, 47UH,1.4A,20%; Product Range:TDK - SLF10145 Series; Inductance:4
Power Inductors 47µH ±20% IND_10.1X10.1MM_SM 4.50mm 10.10 x 10.10mm 100mΩ 1.4A