Bourns SRP1204-1R8M
Ind Power Shielded Wirewound 1.8uH 20% 100KHz Ferrite 10A T/R
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ6年前
Master Electronics
Arrow Electronics
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-05-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-08-28
LTD Date2021-02-28
関連部品
Ind Power Shielded Wirewound 1.8uH ±20% 100kHz 15 Q-Factor Carbonyl Powder 12A T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1.8uH 20% 100KHz 31Q-Factor Ferrite 13A 0.0045Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 1.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4340
Inductor Power Shielded Wirewound 1.8uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 8.5A 0.017Ohm DCR Automotive T/R
General Purpose Inductor, 1.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4241
説明
General Purpose Inductor, 1.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
FIXED IND 1.8UH 10A 6 MOHM SMD
Ind12.5X12.5X1.9Mm,2Uh20%10A,shdsmd / Tape & Reel - 13" Reel
±20% SMD-3P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS