Bourns SRN8040TA-150M
Ind Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz 12Q-Factor Ferrite 3.6A T/R
データシート & ドキュメント
Farnell
Newark
Electro Sonic
3か月間の傾向:
+29.76%