Bourns RL824-821K-RC
RF Choke Wirewound 820uH 10% 1KHz 26Q-Factor Ferrite 0.4A 0.86Ohm DCR RDL Bag
データシート & ドキュメント
_legacy Avnet
在庫履歴
3か月間の傾向:
-8.48%
関連部品
Inductor Power Unshielded Wirewound 820uH 10% 1KHz Ferrite 450mA 2.55Ohm DCR Automotive T/R
General Purpose Inductor, 820uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
High Current RF Choke Bobbin Core 820uH 10% 1KHz Ferrite 0.28A 1.9Ohm DCR AXL