Bourns SDE1006A-821K
Inductor Power Unshielded Wirewound 820uH 10% 1KHz Ferrite 450mA 2.55Ohm DCR Automotive T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet3ページ6年前
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-9.76%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-08-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
関連部品
Inductor Power Wirewound 820uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.56A 1.8Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 820uH 10% 1KHz 10Q-Factor Ferrite 0.24A 2.55Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 820uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3939
General Purpose Inductor, 820uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Inductor Power Unshielded Wirewound 820uH 10% 1KHz 0.17A 7.1Ohm DCR AXL T/R
説明
General Purpose Inductor, 820uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3535
FIXED IND 820UH 450MA 2.55OHM SM
1KHz 2.2MHz 500mA 450mA 820¦ÌH 2.55¦¸ ¡À10% , 10mm*9mm*5.8mm
SDE1006A Nonstandard 0.394Lx0.354W 10.00mmx9.00mm 820muH
450mA 820uH ±10% 500mA SMD,10x9mm Power Inductors ROHS
SDE POWER INDUCTOR 820UH 0.45A
Surface Mount Power Inductor, Aec-Q200 Sde1006A Series, 820 H, 10%, Unshielded, 2.55 Ohm, 450 Ma Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SDE1006A-821K