Bourns PCW1J-B24-AAB103L
Potentiometer, Conductive Plastic, 0.75W, 10000ohm, 20% +/-Tol, 1000ppm/Cel, 1 Turn(s)
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ4年前
Datasheet5ページ5年前
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Res POT 10K Ohm 20% 3/4W 1Turn 6.35mm Pin Thru-Hole
説明
Panel Mount Potentiometers Linear 20% 10Kohms
10K¦¸ ¡À20% 750mW ¡À1000ppm/¡æ , 26.47mm