Bourns 9250A-223-RC
Ind RF Choke Shielded/Molded 22uH 10% 2.5MHz 45Q-Factor Ferrite 290mA AXL Bag
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ6年前
Factory Futures
Newark
Farnell
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
-21.11%
Introduction Date2006-12-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2013-04-30
LTD Date2013-07-31
関連部品
API Delevan1641R-223K
General Purpose Inductor, 22uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
API Delevan1641-223K
API DelevanS1210-223K
General Purpose Inductor, 22uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
General Purpose Inductor, 22uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 370mA 900mOhm DCR 1812 T/R
Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 22uH 10% 2.52MHz 15Q-Factor Ferrite
説明
22uH Color Circle Coils Inductor ±10% 45@2.5MHz 220mA Plugin,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS
Rf Choke, 22Uh, 290Ma, 10%, 41Mhz; Rango De Producto:Serie 9250A; Inductancia:22Μh; Inductancia, Tolerancia:± 10%; Resistencia Dc Máx.:0.96Ohm; Intensidad Nominal Dc:290Ma; Frecuencia De Autoresonancia Mín.:41Mhz; Factor Q:45 |Bourns Jw Miller 9250A-223-RC