Bourns 4816P-T01-561
Resistors Network-Thick Film Smd Med Body Rohs Compliant: No |Bourns, Inc. 4816P-T01-561
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ6年前
Electro Sonic
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
Stock
22,482
Authorized Distributors
5
Resistance
560 Ω
560 Ω
Number of Resistors
8
Tolerance
2 %
2 %
Power Per Element
160 mW
160 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
説明
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.28W, 560ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount
RES ARRAY 8 RES 560 OHM 16SOIC
RES NET ISOLATED 560 OHM 16-SMD