Bourns 4310R-102-220
Res Thick Film NET 22 Ohm 1 Ohm 1.25W ±250ppm/C ISOL Molded 10-Pin SIP Pin Thru-Hole
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ6年前
JRH Electronics
Arrow Electronics
Sierra IC
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
Stock
82,599
Authorized Distributors
6
Resistance
22 Ω
22 Ω
Number of Resistors
5
Tolerance
2 %
2 %
Power Per Element
1.25 W
300 mW
Temperature Coefficient
250 ppm/°C
250 ppm/°C
サプライチェーン
Country of OriginCosta Rica
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.50
Introduction Date1998-11-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.25W, 22ohm, 100V, 2% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Thick Film NET 22 Ohm 4.55% 1.25W ¦250ppm/¦C ISOL 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 22ohm, 100V, 250ppm/Cel, Through Hole Mount, 5808
CTS Components77083220P
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 1.1W, 22ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 1.25W, 22Ohm, 100V, 250Ppm/Cel, Through Hole Mount, 9808 |Bourns, Inc. 4310R-102-220
5 22Ω 300mW ±250ppm/℃ SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS
Resistor Networks&Arrays 22ohm 10Pin 2% Isolated
22¦¸ ¡À50ppm/¡æ 50ppm/¡æ 300mW SIP-10 24.99mm*2.16mm*4.95mm