Bourns 4114R-1-222LF
Res Thick Film NET 2.2K Ohm 2% 2W ±100ppm/C ISOL Molded 14-Pin DIP Pin Thru-Hole
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ6年前
Datasheet2ページ14年前
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.04%
代替部品
Price @ 1000
Stock
36,344
Authorized Distributors
6
Resistance
2.2 kΩ
2.2 kΩ
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
DIP
DIP
Number of Resistors
7
Tolerance
2 %
2 %
Power Per Element
2 W
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Resistor Thick Film Net 2.2k Ohm 2% 2.25 Watt ±100ppm °C Isolated 16-Pin DIP Pin Through Hole
Res Thick Film NET 2.2K Ohm 2% 2.25W ±100ppm/C ISOL Molded 16-Pin DIP Pin Thru-Hole
Resistor Thick Film Network 2.2K Ohm 2% 2.25 Watt ±100ppm/C BUS Molded 16-Pin DIP Pin Thru-Hole
説明
7 ±2% 2.2kΩ 250mW ±100ppm/℃ DIP-14-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 2W, 2200ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 7731
RESISTOR NETWORK, 2K2; Resistance: 2.2kohm; Product Range: 4100R Series; No. of Elements: 7Elements; Network Circuit Type: Isolated; Resistor Case Style: DIP; No. of Pins: 14Pins; Voltage Rating: 100V; Power Rating per Element:
Thick Film Resistor Network; Resistance:2.2Kohm; Network Circuit Type:Isolated; No. Of Resistors:7Resistors; Resistor Case/Package:Dip; Resistance Tolerance:± 2%; Voltage Rating:100V; Power Rating Per Resistor:250Mw Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4114R-1-222LF