Bourns 3299X-1-202LF
Res Cermet Trimmer 2K Ohm 10% 0.5W 25(Elec)Turn 2.29mm (11.05 X 6.1 X 10.03mm) Pin Thru-Hole Tube
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet2ページ6年前
Datasheet1ページ9年前
Electro Sonic
Factory Futures
RS (Formerly Allied Electronics)
Jameco
在庫履歴
3か月間の傾向:
+41.01%
Stock
18,566
Resistance
2 kΩ
2 kΩ
Tolerance
10 %
10 %
Power Rating
500 mW
500 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C