Bourns 3296P-1-200LF
Trimmer, Cermet, 0.5W, 20ohm, 300V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 25 Turn(s)
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet3ページ6年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
_legacy Avnet
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
+1340%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
SnapEDA
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
19,849
Authorized Distributors
6
Resistance
20 Ω
20 Ω
Mount
PCB, Through Hole
PCB, Through Hole
Case/Package
Termination
Pin
Pin
Number of Turns
25
Tolerance
10 %
10 %
Power Rating
500 mW
500 mW
Composition
Cermet
Cermet
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C