Bourns 1130-3R3M-RC
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 3.3uH 20% 1KHz Ferrite 21A RDL
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-12-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Ind Power Choke 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 21A Radial Bulk
Ind High Current Wirewound 3.3uH 20% 1KHz Iron 18A Box
Inductor, Toroidal /Tray Packaging Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 2100HT-3R3V-RC
Wurth Elektronik7443556350
Power Choke Shielded Wirewound 3.5uH/3.uH 20% 100KHz 22.5A 0.0031Ohm DCR Automotive T/R
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 5349
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 200KHz 15A 0.0068Ohm DCR T/R
説明
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core
FIXED IND 3.3UH 21A 3 MOHM TH
1130 RF CHOKE 3.3UH 21A
High Current Choke, 3.3Uh, 21A, 20%; Product Range:1130 Series; Inductance:3.3Μh; Dc Current Rating:21A; Dc Resistance Max:3Mohm; Inductance Tolerance:± 20%; Self Resonant Frequency:- Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 1130-3R3M-RC