Abracon AIRD-03-3R3M
Ind Power Choke 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 21A Radial Bulk
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet2ページ14年前
Master Electronics
Abracon SCT
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2011-12-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 3.3uH 20% 1KHz Ferrite 21A RDL
Ind High Current Wirewound 3.3uH 20% 1KHz Iron 18A Box
Wurth Elektronik7443556350
Power Choke Shielded Wirewound 3.5uH/3.uH 20% 100KHz 22.5A 0.0031Ohm DCR Automotive T/R
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 5349
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 200KHz 15A 0.0068Ohm DCR T/R
Wurth Elektronik7443630310
Power Choke Shielded Wirewound 3.1uH 15% 100KHz Ferrite 26A 0.0023Ohm DCR Automotive T/R
説明
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core
Ind 3.30 Uh 21.000 A 3.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIRD-03-3R3M
Power Inductors - Leaded FIXED IND 3.3UH 21A 3 MOHM TH