Bel Fuse 0ZRB0090FF1C
Radial Resettable Fuse, PPTC, 0ZRB, 30 VDC, 900 mA, 1.8 A, 5.9 s, Rectangular
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ3年前
Bel Fuse SCT
Sager Electronics
_legacy Avnet
在庫履歴
3か月間の傾向:
-6.89%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
Ultra Librarian
シンボル
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2007-06-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
関連部品
Bel Fuse0ZRC0090FF1E
PTC Resettable Fuse 0.9A(hold) 1.8A(trip) 90VDC 40A 0.99W 0.6s 0.2Ohm Radial 11.7 X 3.1mm
Bel Fuse0ZRC0090FF2E
Radial Resettable Fuse, PPTC, 0ZRC, 90 VDC, 900 mA, 1.8 A, 7.2 s, Round
Bel Fuse0ZRC0075FF1E
Radial Resettable Fuse, PPTC, 0ZRC, 90 VDC, 750 mA, 1.5 A, 6.3 s, Round
PTC Resettable Fuse 1.1A(hold) 2.2A(trip) 6V 40A 0.6W 1s 0.05Ohm SMD Solder Pad 1210 T/R Automotive
TE ConnectivityRUSBF075
PTC Resettable Fuse 0.75A(hold) 1.3A(trip) 6V 0.3W 0.4s 0.11Ohm Radial 6.9 X 3.1mm Bag
説明
PTC Resettable Fuse, 0.07ohm, Through Hole Mount
PTC Resettable Fuse 0.9A(hold) 1.8A(trip) 30VDC 40A 0.6W 5.9s 0.07Ohm Radial 7.4 X 3 X 12.2mm Bulk Automotive AEC-Q200
PTC RESET FUSE 30V 900MA RADIAL
Radial Lead PTC, 30 VDC, 0.9A, RoHS
Bel Fuse SCT
5.9s 1.8A 70m¦¸ 30V 220m¦¸ 40A 900mA 7.4mm*3mm*12.2mm