Bel Fuse 0ZRC0075FF1E
Radial Resettable Fuse, PPTC, 0ZRC, 90 VDC, 750 mA, 1.5 A, 6.3 s, Round
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ18年前
Electro Sonic
Sager Electronics
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
-28.07%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
Ultra Librarian
シンボル
ダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
BournsMF-R075
PTC Resettable Fuse 0.75A (hold) 1.5A (trip) 60 Volt 40A 0.9 Watt 6.3s 0.18 Ohm Radial 10.4 X 3.1mm Bulk
BournsMF-R075-2
PTC Resettable Fuse 0.75A(hold) 1.5A(trip) 60V 40A 0.9W 6.3s 0.18Ohm Radial 10.4 X 3.1mm T/R
Littelfuse60R075XPR
PTC Resettable Fuse 0.75A(hold) 1.5A(trip) 60VDC 40A 0.92W 6.3s 0.25Ohm Radial 10.2 X 3.1mm Ammo Automotive
Littelfuse72R075XPR
PTC Resettable Fuse 0.75A(hold) 1.5A(trip) 72VDC 40A 0.92W 6.3s 0.25Ohm Radial 10.2 X 3.1mm Ammo
Littelfuse72R075XU
72R Series - 72V POLYFUSE® Lead-Free Radial Leaded Resettable PPTC, 0.75A
Bel Fuse0ZCG0075BF2B
PTC Resettable Fuse 0.75A(hold) 1.5A(trip) 33VDC 40A 1W 0.2s 0.11Ohm SMD Solder Pad 1812 T/R Automotive
説明
PTC Resettable Fuse 0.75A(hold) 1.5A(trip) 90VDC 40A 0.92W 6.3s 0.25Ohm Radial 10.4 X 3.1mm Bulk Automotive
Fuse 40A 90V Resettable 2Pin Rohs Compliant: Yes