Bel Fuse 0685F0750-01
Fuse Chip Fast Acting 0.75A 125V SMD Solder Pad 1206 3.2 X 1.58 X 0.63mm Automotive
データシート & ドキュメント
element14 APAC
Datasheet4ページ10年前
JRH Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
SnapEDA
フットプリント
Introduction Date2014-07-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
関連部品
Bel FuseC1Q 750
SMD Fuse, Very Fast Acting, 750 mA, 125 VAC, 63 VDC, 1206 [3216 Metric], C1Q
Bel Fuse0679L0630-01
Fuse Chip Fast Acting 0.63A 125V SMD Solder Pad 2410 Ceramic T/R Automotive AEC-Q200
Bel Fuse0679L0750-01
Electric Fuse, Very Fast Blow, 0.75A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Surface Mount, 2410
Bel FuseSSQ 630/1K
Electric Fuse, Very Fast Blow, 0.63A, 125VAC, 50A (IR), Surface Mount, 2410
Fuse Chip Fast Acting 0.75A 125V SMD Solder Pad 2410 6.1 X 2.54 X 2.79mm Ceramic T/R Automotive
Electric Fuse, Very Fast Blow, 0.63A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Surface Mount, 2410
説明
Electric Fuse, Fast Blow, 0.75A, 125VAC, 63VDC, 100A (IR), Surface Mount, 1206
SMD Fuse, Fast Acting, 750 mA, 125 VAC, 63 VDC, 1206 [3216 Metric], CF1
63V 125V 0.0051A2S Board Mount (Cartridge Style Excluded) 750mA 1206 3.2mm*1.58mm
C1F 750 (0685F0750-01) 1206 SMT Fuse Fast Acting 750mA
Fuse, Smd, 0.75A, Fast Acting, 1206; Fuse Current:750Ma; Product Range:C1F Series; Voltage Rating Vac:125V; Voltage Rating V Dc:63V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Case Style:1206; Breaking Capacity Current Ac:100A; Breaking Rohs Compliant: Yes |Bel Fuse Circuit Protection 0685F0750-01