Bel Fuse 0679L0630-01
Fuse Chip Fast Acting 0.63A 125V SMD Solder Pad 2410 Ceramic T/R Automotive AEC-Q200
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
JRH Electronics
Datasheet4ページ3年前
Master Electronics
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.35%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Bel Fuse0679L0750-01
Electric Fuse, Very Fast Blow, 0.75A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Surface Mount, 2410
Bel Fuse0679L0750-05
Fuse Chip Fast Acting 0.75A 125V SMD Solder Pad 2410 6.1 X 2.54 X 2.79mm Ceramic T/R Automotive
Bel Fuse0679-0750-01
Littelfuse0251.750NRT1L
Fuse Cartridge Very Fast Acting 0.75A 125V Axial 2.8 X 7.11mm Ceramic T/R Medical CSA/TUV/UL
Schurter3413.0113.22
Fuse Chip Very Fast Acting 0.5A 125V SMD Solder Pad 1206 Glass T/R cULus
Schurter3413.0113.24
SMD Fuse, Very Fast Acting, 500 mA, 125 VAC, 125 VDC, 1206 [3216 Metric], USF 1206
説明
Electric Fuse, Very Fast Blow, 0.63A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Surface Mount, 2410
SMD Fuse, Fast Acting, 630 mA, 125 VAC, 125 VDC, 2410 [6125 Metric], 0679L
2-SMD Square End Block 0679L Surface Mount cURus Board Mount (Cartridge Style Excluded) Fuse 50A AC 300A DC 630mA 170mOhm -55C~125C
FUSE, SMD, 0.63A, FAST ACTING, 2410; Fuse Current:630mA; Product Range:0679L Series; Voltage Rating VAC:125V; Voltage Rating V DC:125V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Case Style:2410; Breaking Capacity Current AC: