APEM Q6P1CXXW24E
LED PANEL INDICATOR, WHITE, 6MM, 24VDC; Available until stocks are exhausted
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ3年前
Burklin Elektronik
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-6.62%
サプライチェーン
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
LED INDICATOR SEALED 8MM RECESSED BRIGHT CHROME FIXED WHITE 24VDC SOLDER
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 160mcd 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 1200mcd 2-Pin
C&K Components8168S2HZQE1
Pushbutton Switch, Spdt, Momentary, 6A, 28Vdc, Solder Terminal, Panel Mount-Threaded
Switch Push Button OFF (ON) SPST Flat Button 2A 48VDC Momentary Contact Panel Mount Solder
SWITCH, PUSHBUTTON, ILLUM, AL8 SERIES, 8MM, ROUND, MOM, SPDT, WHITE
説明
LED INDICATOR SEALED 6MM PROMINENT BRIGHT CHROME FIXED WHITE 24VDC SOLDER
Single Color LED, White, Diffused
LED PANEL INDICATOR, WHITE, 6MM, 24VDC;
LED PNL IND WHITE DIFF 3MM SLDR
INDICATOR 24V 6MM PROMINENT WHT
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light White LED with Prominent Bezel style and Solder Lug Terminals . 24VDC Voltage
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, White, 3.8V; Led Color:White; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:100Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.8V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6P1CXXW24E