APEM Q6F1CXXW24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 160mcd 2-Pin
データシート & ドキュメント
Newark
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
サプライチェーン
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
関連部品
PILOT LIGHT PANEL MOUNT LED MNT-SZ 16MM RED 12VDC SOLDER W/RESISTOR & DIODE
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 2-Pin
PILOT LIGHT PANEL MOUNT LED MNT-SZ 16MM GREEN 12VDC SOLDER W/RESISTOR & DIODE
LED signal light, 24 V (DC), white, 30 mcd, Mounting Ø 8 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1
APEM Q8F1CXXW12E 8mm LED Panel Indicator White 12V DC Flush Chrome Bezel
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 8mcd Automotive 2-Pin
説明
APEM Q6F1CXXW24E 6mm LED Panel Indicator White 24V DC Flush Chrome Bezel
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light White LED with Flush Bezel style and Solder Lug Terminals . 24VDC Voltage
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, White, 3.8V; Led Color:White; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:15Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.8V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F1CXXW24E