APEM Q6F1CXXY24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 8mcd Automotive 2-Pin
データシート & ドキュメント
Master Electronics
TME
Burklin Elektronik
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.57%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
PILOT LIGHT PANEL MOUNT LED MNT-SZ 16MM RED 12VDC SOLDER W/RESISTOR & DIODE
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 2-Pin
PILOT LIGHT PANEL MOUNT LED MNT-SZ 16MM GREEN 12VDC SOLDER W/RESISTOR & DIODE
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 6mcd 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 6mcd Automotive 2-Pin
説明
LED INDICATOR SEALED 6MM FLUSH BRIGHT CHROME FIXED YELLOW 24VDC SOLDER
LED signal light, 24 V (AC), 24 V (DC), yellow, 10 mcd, Mounting Ø 6 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1
Single Color LED, Yellow, Diffused
Led Panel Mount Indicator, Yellow, 6 Mm, 24 Vdc, 20 Ma, 8 Mcd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F1CXXY24E
LED Indicator 6mm Flush 24VDC IP67
6mm flush bright chrome bezel IP74 YELLOW 24V
Panel Mount Indicators 24V Yellow Flush
LED PNL IND YELLOW DIFF 3MM SLDR
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light Yellow LED with Flush Bezel style and Solder Lug Terminals . 24VDC Voltage
LED INDICATOR, PANEL, 6MM, YELLOW, 24VDC; LED Colour: Yellow; Operating Voltage: 24VDC; Mounting Hole Dia: 6mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 8mcd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: Q Series; SVHC: No SVHC (