Analog Devices LTC1727ES8-2.5#PBF
Micropower Precision Triple Supply Monitors in 8-Lead MSOP and 5-Lead SOT-23 Packages
Official datasheet0ページ0年前
Upverter
Augswan
Linear Technology
Jameco
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
92,084
Authorized Distributors
4
Case/Package
SO
Number of Pins
8
Number of Voltages Monitored
3
Reset
Active Low
Active Low
Reset Timeout
140 ms
140 ms
Undervoltage Threshold
Overvoltage Threshold
Watchdog Timer
Min Supply Voltage
1 V
1 V
Max Supply Voltage
7 V
7 V
関連部品
Analog DevicesDS1706SESA+T&R
DS1706 Series 2.85 to 3 V 285 ms Surface Mount Push Pull Monitor - SOIC-8
Analog DevicesDS1706ESA+T&R
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC / Supervisor Push-Pull, Totem Pole 1 Channel 8-SOIC
Analog DevicesDS1706LESA+T&R
Processor Supervisor 4.65V 3.3V/5V 8-Pin SOIC N T/R
Analog DevicesADM709TAR-REEL
IC 1-CHANNEL POWER SUPPLY SUPPORT CKT, PDSO8, SOIC-8, Power Management Circuit
Analog DevicesADM706PAR-REEL
IC SUPERVISOR MPU 2.63V WD 8SOIC / Supervisor Push-Pull, Totem Pole 1 Channel 8-SOIC
Analog DevicesADM802LARN-REEL
DUAL GULL WING POWER SUPPLY MANAGEMENT CIRCUIT CMOS (Type) Supervisor 85C 100muA 500mW 4.9mm
Analog DevicesDS1705ESA
Analog DevicesDS1706ESA
Micro Monitor 4.4V 1 Active Low/Push-Pull 8-Pin SOIC
Analog DevicesMAX706PESA+
Processor Supervisor 2.63V 1 Active High/Push-Pull 8-Pin SOIC N Tube
説明
Processor Supervisor 3.086V/2.338V/Adj 3 Active Low/Open Drain 8-Pin SOIC N Tube
Volt Supervisor Monitor 2.5V/3.3V 8-Pin SOIC N
Power Supply Support Circuit, Adjustable, 3 Channel, CMOS, PDSO8
uP Prec 3x S Mon s in 8-Lead M
IC TRPL SPLY MONITOR 2.5V 8-SOIC