Analog Devices LTC1068-50IG#PBF
General-purpose 4 8 SSOP-28-208mil Switched Capacitor Filters ROHS
Linear Technology
iiiC
Arrow Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
5
Case/Package
SSOP
SSOP
Number of Pins
28
Bandwidth
-3db Bandwidth
Gain Bandwidth Product
Common Mode Rejection Ratio
Power Supply Rejection Ratio (PSRR)
Input Offset Voltage (Vos)
Input Bias Current
Min Supply Voltage
3.14 V
3.14 V
Max Supply Voltage
11 V
11 V
エンジニアリングリソース
関連部品
Analog DevicesLTC1068-25IG#PBF
Analog DevicesLTC2052HVIGN#PBF
Op Amp Quad Auto Zero/Chopper R-R O/P ±5.5V/11V Automotive 16-Pin SSOP N Tube
Analog DevicesMAX4018EEE+
ROHS3Compliant EAR99 MAX4018 Matte Tin (Sn) op amp buffer circuit 4.9mm 5.4muA 4mV 57dB
Analog DevicesLTC1067-50CGN#PBF
DUAL FILTER, UNIVERSAL, 40KHZ, SSOP; Available until stocks are exhausted
Analog DevicesMAX4218EEE
GULL WING Rail-to-Rail 2003 Surface Mount Voltage Feedback Amplifier 667mW 70dB 600V/mus -40C~85C
IC MOTOR DRIVER PAR 16SSOP / 2-Phase Stepper Motor Driver 16-Pin SSOP T/R
Analog DevicesMAX4022EEE+T
Low-Cost, High-Speed, Single-Supply, Gain of +2 Buffers with Rail-to-Rail Outputs in SOT23
Bidirectional Motor Driver, Low Saturation, current-controlled
Texas InstrumentsOPA3695IDBQ
Ultra-Wideband, Current-Feedback Operational Amplifier with Disable 16-SSOP -40 to 85
説明
Switched Capacitor Filter, 4 Func, Resistor Programmable, Universal, CMOS, PDSO28
Active Filter Quad SW-CAP UNIV 8th Order 50kHz 28-Pin SSOP
Clock-Tunable, Quad Second Order, Filter Building Blocks
SC-Filters/Clock Tunable, Quad Universal Filter Building Block
IC FILTER 50KHZ SWITCHED 28SSOP