Analog Devices ADM6319C46ARJZ-RL7
Processor Supervisor 4.63V 1 Active High/Active Low/Push-Pull 5-Pin SOT-23 T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Analog Devices
Datasheet14ページ11年前
Official datasheet0ページ0年前
Datasheet16ページ13年前
Augswan
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
3
Case/Package
SOT
SOT-23-5
Number of Pins
5
Number of Voltages Monitored
1
Reset
Active High/Active Low
Active High/Active Low
Reset Timeout
140 ms
140 ms
Undervoltage Threshold
4.561 V
4.561 V
Overvoltage Threshold
4.699 V
4.699 V
Watchdog Timer
No
No
Min Supply Voltage
1 V
1 V
Max Supply Voltage
5.5 V
5.5 V
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
関連部品
Analog DevicesADM6322C46ARJZ-RL7
Processor Supervisor 4.63V 1V to 5.5V 5-Pin SOT-23 T/R
Analog DevicesADM6322C46ARJ-RL7
Analog DevicesADM6321CY46ARJZ-R7
説明
IC,Power Supply Supervisor,TSOP,5PIN,PLASTIC
High/Low Watchdog Supervisor w
IC SUPERVISOR MANUAL RST SOT23-5
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5
Power Supply Support Circuit, Fixed, 1 Channel, +4.6V, PDSO5
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) ADM6319 Simple Reset/Power-On Reset supervisor 3.3V 2.9mm 140ms Minimum 20muA