Analog Devices ADM6318CZ28ARJ-RL7
Processor Supervisor 2.8V 1V to 5.5V 5-Pin SOT-23 T/R
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Analog Devices
Datasheet16ページ13年前
Datasheet16ページ15年前
SHENGYU ELECTRONICS
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
1
Case/Package
SOT-23-5
SOT-23-5
Number of Pins
5
Number of Voltages Monitored
1
Reset
Active High/Active Low
Active High/Active Low
Reset Timeout
140 ms
200 ms
Undervoltage Threshold
2.758 V
2.758 V
Overvoltage Threshold
2.842 V
2.842 V
Watchdog Timer
Yes
Yes
Min Supply Voltage
1 V
1 V
Max Supply Voltage
5.5 V
5.5 V