Analog Devices AD8403ARU50-REEL
Quad 50K Digital Potentiometer 3-WIRE Serial Control Interface 256 Positions PDSO24
価格と在庫
データシート & ドキュメント
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
1
Case/Package
TSSOP
Number of Pins
24
Resistance
50 kΩ
Number of Taps
256
Tolerance
20 %
Temperature Coefficient
500 ppm/°C
Memory Type
Volatile
Interface
SPI
Min Supply Voltage
2.7 V
Max Supply Voltage
5.5 V