Amphenol Sine Systems MP20W23F
Circular Connector Contact, ecomate RM, Pin, Crimp, 20 AWG, 22 AWG
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet208ページ4年前
Electro Sonic
Newark
Amar Radio Corporation
LKR
在庫履歴
3か月間の傾向:
-3.76%
代替部品
Price @ 1000
Stock
26,759
Authorized Distributors
6
Gender
Male
Female
Number of Positions
Mount
Cable
Termination
Crimp
Crimp
Fastening Type
Orientation
Contact Plating
Gold
Gold
Voltage Rating
150 V
Current Rating
7.5 A
サプライチェーン
Introduction Date2014-11-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Circular Connector Contact, MIL-DTL-38999, Pin, Crimp, 20 AWG, 24 AWG