Abracon ASV-16.384MHZ-E-T
SMD Crystal Oscillator 16.384MHz 3.3V 15pF 4-Pin SMD T/R
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
フットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginSouth Korea
Introduction Date2015-01-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
関連部品
Oscillator XO 16.384MHz ±100ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Crystal RoHS Compliant Enable/Disable Active Oscillator 15pF 85C 15mA 0.051 1.30mm
Oscillator XO 16MHz ±100ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 16.384MHz ±100ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 16MHz ±100ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
説明
Xtal Osc Xo 16.3840Mhz Hcmos Smd/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASV-16.384MHZ-E-T
Standard Clock Oscillators XTAL OSC XO 16.3840MHZ HCMOS SMD
HCMOS Output Clock Oscillator, 16.384MHz Nom