Abracon ASFL1-27.000MHZ-EC-T
Oscillator Xo 27MHZ ±50PPM 15PF Hcmos/ttl 60% 3.3V 4-PIN SMD T/r
データシート & ドキュメント
Abracon SCT
Datasheet2ページ18年前
Technical Drawing1ページ12年前
Sager Electronics
Electro Sonic
Future Electronics
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 years ago)
関連部品
CTS Components632L3I027M00000
SMD Crystal Oscillator 27MHz 3.3V 15pF 4-Pin CSMD T/R
ECS InternationalECS-2333-270-BN-TR
2333 Series 27 MHz 3.3 V ±50 ppm -40°C to 85°C SMT Subminiature Clock Oscillator
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 24.576MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 29.4912MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS Components632L3I025M00000
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin CSMD T/R
説明
ASFL1 Series 27 MHz 5 x 3.2 mm 3.3 V ±50 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Oscillator, 27 MHz, 50 ppm, SMD, 5mm x 3.2mm, 3.3 V, HCMOS / TTL, ASFL1
Crystal Oscillator, 27Mhz, Smd; Product Range:Asfl1 Series; Operating Temperature Min:-20°C; Operating Temperature Max:70°C; Frequency:27Mhz; Load Capacitance:15Pf; No. Of Pins:4Pins; Oscillator Mounting:Smd; Oscillator Type:Xo Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFL1-27.000MHZ-EC-T