Abracon ASFL1-25.000MHZ-EC-T
Oscillator Xo 25MHZ ±50PPM 15PF Hcmos/ttl 60% 3.3V 4-PIN SMD T/r
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ18年前
Sager Electronics
JRH Electronics
Future Electronics
3か月間の傾向:
+0.38%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
SnapEDA
フットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Introduction Date2011-04-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
関連部品
CTS Components632L3I025M00000
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin CSMD T/R
Oscillator XO 24.576MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB2V5-3I-25M0000
Clock Oscillator 25MHz 2.5V 30pF 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB2V5-3C-25M0000
CB2V5 Series 25 MHz 7 x 5 mm 2.5 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator MEMS 25MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
説明
Crystal Lead Free RoHS Compliant Enable/Disable Oscillator 15pF 70C 15mA 0.051 1.30mm
Oscillator, 50Ppm-20+70C, 5X3.2 - 3.3V - Ceramic - Smd Rohs Compliant: Yes
Standard clock oscillators; ABRACON; ASFL1-25.000MHz-EC-T; 25 MHz; 50 ppm; SMD/SMT; 1.3 mm