Abracon ASEM1-25.000MHZ-LC-T
MEMS Oscillator, Clock, Pure Silicon, 25 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 50 ppm, 3.3 V
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ18年前
Sager Electronics
JRH Electronics
Farnell
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-10.22%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
55,579
Authorized Distributors
6
Frequency
25 MHz
25 MHz
25 MHz
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
50 ppm
Max Supply Current
10 mA
8.3 mA
8.3 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
Mount
Surface Mount
Standard, Surface Mount
Standard, Surface Mount
サプライチェーン
Introduction Date2015-04-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Oscillator MEMS 25MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin Ultra Mini-SMD T/R
CTS Components625L3I025M00000
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin CSMD T/R
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS Components625L3C024M57600
Oscillator XO 24.576MHz ±50ppm 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS Components632N3I025M00000
SMD Crystal Oscillator 25MHz 2.5V 15pF 4-Pin CSMD T/R
説明
Oscillator MEMS 25MHz ±50ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 3.3V
Oscillator 3.2 X 2.5 X 0.85Mm, Cmos Mems Oscillator, 25.000Mhz, 50Ppm -40+85C, 3.3 Vdc, Rohs Compliant: Yes
ASEM Series 25 MHz 3.2 x 2.5 mm 3.3 V ±50 ppm SMT CMOS Clock Oscillator
MEMS OSCILLATOR, 25MHZ, 3.2 X 2.5MM, CMOS; Frequency Nom:25MHz; Oscillator Case:SMD, 3.2mm x 2.5mm; Frequency Stability + / -:50ppm; Supply Voltage Nom:3.3V; Product Range:Pure Silicon ASEM Series; Operating Temperature