Abracon ASEM1-24.000MHZ-LC-T
Oscillator MEMS 24MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
JRH Electronics
Master Electronics
Abracon SCT
在庫履歴
3か月間の傾向:
-3.29%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
フットプリント
Stock
87,496
Authorized Distributors
6
Frequency
24 MHz
24 MHz
24 MHz
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
50 ppm
Max Supply Current
10 mA
15 mA
15 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
3.3 V
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-10-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
関連部品
Oscillator MEMS 24MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
CTS Components625L3C024M00000
625 Series 24 MHz 2.5 x 2 mm 3.63 V ±50 ppm SMT HCMOS Clock Oscillator
ECS InternationalECS-2333-240-BN-TR
Oscillator XO 24MHz ±50ppm 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R
ECS InternationalECS-1633-240-BN-TR
Oscillator XO 24MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R
Oscillator MEMS 25MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
CTS Components625L3C024M57600
Oscillator XO 24.576MHz ±50ppm 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
説明
MEMS Oscillator, Clock, Pure Silicon, 24 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 50 ppm, 3.3 V
CRYSTAL, CLOCK MEMS 24.0000MHZ CMOS SMD, OSCILLATOR, ROHS/ROHS II, ASEM SERIES