Abracon ASDMB-133.333MHZ-XY-T
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 133.3330 MHZ LVCMOS
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ15年前
Sager Electronics
Master Electronics
Abracon SCT
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-21.43%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
Stock
6,673
Frequency
133.333 MHz
133 MHz
133 MHz
Frequency Stability
10 ppm
10 ppm
10 ppm
Max Supply Current
16 mA
8.7 mA
8.7 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
Country of OriginThailand
Introduction Date2012-02-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
関連部品
Oscillator MEMS 133.333MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 133.333MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
MEMS Oscillator, 133.333 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 10 ppm, 3.3 V, ASFLMB
説明
CMOS Output Clock Oscillator, 133.333MHz Nom
OSC MEMS 133.333MHZ CMOS SMD