Abracon AIAP-03-120K
Ind Power 12uH 10% 1KHz Ferrite 8.21A Axial Bulk
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ5年前
Abracon SCT
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.94%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
3Dダウンロード
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Inductor Power Wirewound 12uH 10% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 3.1A 0.05Ohm DCR RDL Bag
Inductor, ferrite,12Uh,10+% Tol,10-% Tol Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. RLB0712-120KL
Inductor Power Unshielded Wirewound 12uH 10% 1KHz 1.4A 0.11Ohm DCR AXL T/R
General Purpose Inductor, 12uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Power Inductors - Leaded FIXED IND 12UH 3.6A 37 MOHM TH
Inductor Power Unshielded Wirewound 12uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 500mA 600mOhm DCR 1812 T/R
説明
Power Inductors - Leaded FIXED IND 12UH 8.21A 20 MOHM TH
Bulk / Axial Power Inductor, 22.9mm x 11.4mm, 100pc per bag
Power Inductor 12uH 8.21A 20mΩ, AIAP-03 , RoHS
Abracon SCT
8.21A 12uH ±10% Plugin,D11.4xL22.9mm Power Inductors ROHS
AIAP-03 Axial 0.449Diax0.902L 11.40mmx22.90mm 12muH