Abracon AIAP-01-120K-T
Inductor Power Unshielded Wirewound 12uH 10% 1KHz 1.4A 0.11Ohm DCR AXL T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ6年前
Master Electronics
Abracon SCT
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Inductor Power Wirewound 12uH 10% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 3.1A 0.05Ohm DCR RDL Bag
Ind Power Unshielded Wirewound 12uH 10% 2.52MHz 23Q-Factor Ferrite 1.4A RDL Box
Power Inductors - Leaded FIXED IND 12UH 3.6A 37 MOHM TH
General Purpose Inductor, 12uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 3128
Inductor Power Wirewound 12uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 2.5A 0.055Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 12uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 500mA 600mOhm DCR 1812 T/R
説明
Ind 12.00 Uh 1.400 A 110.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) |Abracon AIAP-01-120K-T
AXIAL POWER INDUCTOR, 9.14MM X 3.3MM, 2,500PC PER REEL
General Purpose Inductor, 12uH, 10%, 1 Element
Power Inductor 12uH 1.4A 110mΩ, AIAP-01 , RoHS
Abracon SCT
FIXED IND 12UH 1.4A 110 MOHM TH
1KHz 17MHz 1.4A 12¦ÌH 110m¦¸ ¡À10% ,D3.3XL9.1MM 9.14mm
AIAP-01 Axial 0.130Diax0.360L 3.30mmx9.14mm 12muH