Abracon AB38T-32.768KHZ
Crystal, Standard, 32.768 kHz, Through Hole, 3.2mm x 8.3mm, 12.5 pF, 20 ppm, AB38T
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
LKR
Datasheet2ページ17年前
Upverter
Sager Electronics
Master Electronics
Abracon SCT
在庫履歴
3か月間の傾向:
+6.41%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
EE Concierge
SnapEDA
3Dダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.10
Introduction Date2009-08-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 12.5pF Flexural 35000Ohm 2-Pin Thru-Hole
ECS InternationalECS-3X8X
Crystal, 32.768Khz, 12.5Pf, 3.1X8.2Mm Rohs Compliant: Yes |Ecs Inc International ECS-3X8X
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 12.5pF FUND 65000Ohm 4-Pin SMD T/R
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 9pF FUND 70000Ohm 2-Pin CSMD T/R
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 0.032768MHz Nom
説明
Crystal, Cylindrical 32.768Khz, 12.5F, 20Ppm, 3 X 8 Rohs Compliant: Yes
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 12.5pF FUND 30000Ohm 2-Pin Thru-Hole Bag
AB38T Series 32.768 kHz ±20 ppm 12.5 pF -10 to +60 °C Tuning Fork Crystal
Passive Crystal Oscillators 12.5pF 30KΩ ±20ppm 308 -10℃~+60℃ 32.768KHz
CRYSTAL, 32.768K, 12.5PF CL, WATCH A; Frequency Nom: 32.768kHz; Crystal Case: Cylinder Radial, 8.2mm x 3.2mm Dia; Frequency Stability + / -: -; Load Capacitance: 12.5pF; Frequency Tolerance + / -: 20ppm; Product Range: AB38T S