Abracon AB26T-32.768KHZ
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 12.5pF Flexural 35000Ohm 2-Pin Thru-Hole
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ7年前
element14 APAC
Farnell
Master Electronics
Mouser
在庫履歴
3か月間の傾向:
-3.97%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
EE Concierge
SnapEDA
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.10
Introduction Date2009-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
ECS InternationalECS-3X8X
Crystal, 32.768Khz, 12.5Pf, 3.1X8.2Mm Rohs Compliant: Yes |Ecs Inc International ECS-3X8X
Crystal, Standard, 32.768 kHz, Through Hole, 3.2mm x 8.3mm, 12.5 pF, 20 ppm, AB38T
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 12.5pF FUND 65000Ohm 4-Pin SMD T/R
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 9pF FUND 70000Ohm 2-Pin CSMD T/R
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 0.032768MHz Nom
説明
Crystal, Tuning Fork, 32.768 kHz, Through Hole, 2.1mm x 6.2mm, 12.5 pF, 20 ppm, AB26T
Passive Crystal Oscillators 12.5pF 35KΩ ±20ppm 206 -10℃~+60℃ 32.768KHz
CRYSTAL, 32.768KHZ, 12.5PF, CYLINDER; Frequency Nom: 32.768kHz; Crystal Case: Cylinder Radial, 6.2mm x 2.1mm Dia; Frequency Stability + / -: -; Load Capacitance: 12.5pF; Frequency Tolerance + / -: 20ppm; P 89K0457